Lisse – Bloembinderspark 95

Bloembinderspark 95

2161 XR

LISSE

€ 675.000,-
k.k.

Gelegen aan het Bloembinderspark in Lisse bevindt zich deze royale en lichte eengezinswoning (bouwjaar 2009) met energielabel A. Met drie verdiepingen, een vliering over de gehele breedte, een zonnige tuin met veranda en maar liefst vijf slaapkamers biedt deze woning volop ruimte en comfort. Dankzij de kindvriendelijke en rustige ligging, met het centrum en alle voorzieningen op loopafstand, is dit een ideale gezinswoning.

Indeling
Bij binnenkomst valt direct de ruime hal op, met toegang tot het toilet met fonteintje en de trap naar de eerste verdieping. De trap heeft een prettige opzet en loopt daardoor comfortabel – een fijne bijkomstigheid in een gezinswoning.

De lichte en ruime woonkamer heeft openslaande deuren naar de achtertuin en gaat naadloos over in de keuken, bereikbaar via een toog met vakkenkasten aan weerszijden – een speels detail dat een en suite-gevoel geeft. De luxe keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder oven, magnetron, Quooker, gasfornuis, koelkast en vriezer. Ook is er een houten bar met krukje, een fijne plek voor een snelle kop koffie, én opvallend veel bergruimte, waaronder een kast met doorgang naar extra opbergruimte.

De achtertuin is verrassend ruim en voorzien van een volledig overdekte veranda, een schuur, een achterom en een elektrisch bedienbaar zonnescherm.

Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers. Aan de achterzijde ligt de ruime master bedroom, voorzien van elektrisch bedienbare luiken. Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers, waarvan één momenteel in gebruik is als inloopkast. De badkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, douchecabine en wastafelmeubel.

Tweede verdieping
Hier bevinden zich nog drie kamers: een slaapkamer met dakraam aan de achterzijde en een slaapkamer met deels schuin dak aan de voorzijde. Daarnaast is er een ruime was-/technische ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger, de cv-ketel en volop ruimte voor strijken, vouwen en extra bergruimte.

Vliering
Via een vlizotrap is de ruime bergzolder bereikbaar. Dankzij de nokhoogte in het midden is hier voldoende stahoogte, waardoor de ruimte praktisch te gebruiken is. De vliering strekt zich uit over de gehele breedte van de woning.

Buiten
De woning ligt direct aan de stoep en kijkt uit over een straatje met sloot en karakteristieke bruggetjes – een charmant en uniek straatbeeld. In de straat is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.

Bijzonderheden
• Woonoppervlak 145 m²;
• Bouwjaar 2009;
• Energielabel A;
• Ruime woonkamer met openslaande deuren naar de tuin;
• Luxe keuken met uitgebreide inbouwapparatuur en veel bergruimte;
• Vijf slaapkamers, waarvan één in gebruik als inloopkast;
• Ruime was-/berging op de tweede verdieping;
• Vliering over de gehele breedte van de woning;
• Volledig overdekte veranda, schuur en achterom;
• Elektrisch bedienbare zonwering en luiken;
• Alle ramen zijn voorzien van horren;
• Gelegen in een kindvriendelijke buurt, nabij centrum en voorzieningen.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Adres Bloembinderspark 95
Postcode 2161 XR
Plaats LISSE
Koopprijs € 675.000,-
Bouwjaar 2009
Woonoppervlakte 145 m2
Perceeloppervlakte 121 m2
Kamers 6
Slaapkamers 5
Energielabel

Plattegronden

No data was found

Is dit jouw droomwoning?

Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Met 6 NVM-makelaars en 7 ondersteuners is er altijd iemand voor je beschikbaar, zodat we je persoonlijk verder kunnen helpen.

Veelgestelde vragen

Ook bij het kopen van een woonhuis of appartement is er een zekere consumentenbescherming. Dit betekent dat je als koper ook na het sluiten van de koopovereenkomst nog zonder opgave van redenen van de koop kan afzien. Dit is de wettelijke bedenktijd en geldt voor een periode van 3 werkdagen. Deze periode gaat in op het moment dat je als koper een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst hebt ontvangen. De periode kan niet eindigen in het weekend en er mag maximaal 1 weekenddag meegeteld worden. Stel je ontvangt op donderdag een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst. Dan eindigt je bedenktijd op maandag om 23.59 uur. Vrijdag is dag 1, weekend is dag 2 en maandag is dag 3. Er is niet bepaald hoe je de bedenktijd moet inroepen. Een simpel belletje zou dus al voldoende zijn. Wij adviseren je om in het geval je de bedenktijd wilt inroepen dit altijd schriftelijk te doen. Zo kan er nooit betwist worden of je het hebt ingeroepen en of je op tijd was.
Bij de onderhandeling kun je ontbindende voorwaarden meenemen. Een bekende ontbindende voorwaarde is de ontbindende voorwaarde voor het rondkrijgen van je hypotheek, al dan niet met Nationale Hypotheek Garantie. De overeengekomen ontbindende voorwaarde(n) worden vastgelegd in de koopovereenkomst. Wanneer je een ontbindende voorwaarde voor het verkrijgen van je hypotheek bent overeengekomen dan is daaraan ook een bedrag gekoppeld. Stel je hebt een hypotheek van € 300.000,- nodig om de woning te kunnen betalen, dan staat in de koopovereenkomst dat je de koop kunt ontbinden als er geen geldverstrekker is die je € 300.000,- wil financieren. Dit zal je echter wel goed gedocumenteerd moeten doen. Je moet kunnen aantonen dat je al het redelijk mogelijke hebt gedaan om de benodigde financiering te verkrijgen en je moet een afwijzing van de hypotheekaanvraag kunnen overleggen. Een ontbindende voorwaarde is altijd voor een bepaalde termijn. Houd deze termijn goed in de gaten, is de datum verstreken dan kun je geen beroep meer doen op de betreffende ontbindende voorwaarde. Op dat moment is de koop definitief. Andere bekende ontbindende voorwaarden zijn een bouwkundige keuring, het verkrijgen van een toestemming of vergunning voor een verbouwing of bijvoorbeeld een asbestonderzoek.
Simpel gezegd zijn roerende zaken die zaken die niet aard en nagelvast zitten. Over sommige zaken bestaat hierover geen twijfel, bijvoorbeeld een keuken. Maar let op, want losse keukenapparatuur is dan weer wel een roerende zaak. Bij aankoop van een huis of appartement maak je afspraken over deze roerende zaken, zodat achteraf geen discussie kan ontstaan over wat er wel en niet bij de woning zou achterblijven. Wij gebruiken hiervoor een zogeheten ‘Lijst van Zaken’. Die laten wij voorafgaand aan de verkoop door de verkoper invullen en voegen we bij de verkoopdocumentatie. Zo weet je als koper voordat je overeenstemming hebt met de verkoper welke zaken er wel en niet achterblijven.  Soms staan er op deze lijst roerende zaken ‘ter overname’. Wanneer je die als koper niet overneemt of hierover expliciet afspraken maakt, zal de verkoper deze zaken meenemen.
De dag waarop je de sleutel ontvangt, noemen wij de datum van oplevering. Op die dag ga je samen met de verkoper naar de notaris waarbij het eigendom officieel wordt overgedragen. Dit is het moment waarop de koper de woning betaalt en de verkoper de koopsom ontvangt. Na deze officiële handeling zul je als koper de sleutels ontvangen. Er is geen vaste termijn waarbinnen je als koper de sleutels krijgt, dit is afhankelijk van wat je als koper en verkoper met elkaar hebt afgesproken. Deze datum wordt vastgelegd in de koopovereenkomst en is onderdeel van de onderhandeling.
Van der Meer team

We helpen je graag met al je woonwensen.

Verstuurd!

Je bericht is verstuurd en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.