Lisse – Veldhuyzen van Zantenpark 27

Veldhuyzen van Zantenpark 27

2163 GB

LISSE

€ 750.000,-
k.k.

Wonen op een unieke locatie met een prachtig uitzicht over groen en water, een eigen garagebox én alle comfort van een modern appartementencomplex?
Dan is dit royale appartement op de tweede verdieping absoluut een bezichtiging waard.

Het appartement is gelegen in een verzorgd en representatief complex uit 1998, voorzien van een liftinstallatie en een afgesloten parkeergarage.
In de onderbouw beschikt u over een eigen garagebox, ideaal voor zowel het parkeren van de auto als extra bergruimte.

Via de verzorgde gezamenlijke overloop bereikt u de entree van het appartement, welke u deelt met slechts één andere woning.

Bij binnenkomst valt direct de ruime entreehal op, met garderobe, een separaat toilet en de toegang tot de verschillende vertrekken.

Het absolute hart van de woning is de zeer royale woonkamer. Dankzij de indrukwekkende afmetingen zijn hier moeiteloos meerdere woonfuncties gecombineerd.
Aan de voorzijde een comfortabele zithoek met openslaande deuren naar het balkon. Het balkon biedt volop ruimte om heerlijk buiten te zitten.
Centraal in de woonkamer is plaats voor een ruime eethoek en aanvullende inrichting, zoals een buffetkast of werkplek.
Aan de achterzijde bevindt zich een sfeervolle, open tuinkamer met prachtige zichtlijnen richting het groen en het water. Dit is een heerlijke plek om te lezen, te werken of simpelweg van het uitzicht te genieten.
De aangrenzende keuken is praktisch ingericht en voorzien van een kookplaat, afzuigkap, combimagnetron en vaatwasser.
Vanuit de keuken heeft u toegang tot een ruime bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en droger en verrassend veel bergruimte.

Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de royale hoofdslaapkamer. Vanuit deze kamer kijkt u uit op het groene landschap en het water achter het complex.
De slaapkamer heeft een eigen badkamer, voorzien van een wastafelmeubel, ligbad, douchecabine en tweede toilet.

De tweede slaapkamer aan de voorzijde heeft ook een eigen badkamer, met douchecabine en wastafelmeubel.

De combinatie van de royale leefruimtes, de rustige ligging, het fraaie uitzicht, de lift en de eigen garagebox maakt dit appartement tot een bijzonder aantrekkelijk geheel.

Bijzonderheden:
• Appartement op de tweede verdieping;
• Bouwjaar 1998;
• Lift aanwezig;
• Eigen garagebox in de afgesloten parkeergarage;
• Royale woonkamer met meerdere zit- en leefgedeeltes;
• Balkon aan de voorzijde;
• Twee slaapkamers;
• Beide slaapkamers beschikken over een eigen badkamer;
• Hoofdslaapkamer met badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel en toilet;
• Tweede badkamer voorzien van douche en wastafel;
• Separaat toilet in de hal;
• Praktische bijkeuken met veel bergruimte;
• Prachtig uitzicht over groen, water en aanlegplaatsen voor boten;
• Slechts één naastgelegen appartement op de verdieping;
• Rustige en verzorgde woonomgeving binnen een representatief appartementencomplex.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Adres Veldhuyzen van Zantenpark 27
Postcode 2163 GB
Plaats LISSE
Koopprijs € 750.000,-
Bouwjaar 1998
Woonoppervlakte 158 m2
Kamers 3
Slaapkamers 2
Energielabel

Plattegronden

No data was found

Is dit jouw droomwoning?

Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Met 6 NVM-makelaars en 7 ondersteuners is er altijd iemand voor je beschikbaar, zodat we je persoonlijk verder kunnen helpen.

Veelgestelde vragen

Ook bij het kopen van een woonhuis of appartement is er een zekere consumentenbescherming. Dit betekent dat je als koper ook na het sluiten van de koopovereenkomst nog zonder opgave van redenen van de koop kan afzien. Dit is de wettelijke bedenktijd en geldt voor een periode van 3 werkdagen. Deze periode gaat in op het moment dat je als koper een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst hebt ontvangen. De periode kan niet eindigen in het weekend en er mag maximaal 1 weekenddag meegeteld worden. Stel je ontvangt op donderdag een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst. Dan eindigt je bedenktijd op maandag om 23.59 uur. Vrijdag is dag 1, weekend is dag 2 en maandag is dag 3. Er is niet bepaald hoe je de bedenktijd moet inroepen. Een simpel belletje zou dus al voldoende zijn. Wij adviseren je om in het geval je de bedenktijd wilt inroepen dit altijd schriftelijk te doen. Zo kan er nooit betwist worden of je het hebt ingeroepen en of je op tijd was.
Bij de onderhandeling kun je ontbindende voorwaarden meenemen. Een bekende ontbindende voorwaarde is de ontbindende voorwaarde voor het rondkrijgen van je hypotheek, al dan niet met Nationale Hypotheek Garantie. De overeengekomen ontbindende voorwaarde(n) worden vastgelegd in de koopovereenkomst. Wanneer je een ontbindende voorwaarde voor het verkrijgen van je hypotheek bent overeengekomen dan is daaraan ook een bedrag gekoppeld. Stel je hebt een hypotheek van € 300.000,- nodig om de woning te kunnen betalen, dan staat in de koopovereenkomst dat je de koop kunt ontbinden als er geen geldverstrekker is die je € 300.000,- wil financieren. Dit zal je echter wel goed gedocumenteerd moeten doen. Je moet kunnen aantonen dat je al het redelijk mogelijke hebt gedaan om de benodigde financiering te verkrijgen en je moet een afwijzing van de hypotheekaanvraag kunnen overleggen. Een ontbindende voorwaarde is altijd voor een bepaalde termijn. Houd deze termijn goed in de gaten, is de datum verstreken dan kun je geen beroep meer doen op de betreffende ontbindende voorwaarde. Op dat moment is de koop definitief. Andere bekende ontbindende voorwaarden zijn een bouwkundige keuring, het verkrijgen van een toestemming of vergunning voor een verbouwing of bijvoorbeeld een asbestonderzoek.
Simpel gezegd zijn roerende zaken die zaken die niet aard en nagelvast zitten. Over sommige zaken bestaat hierover geen twijfel, bijvoorbeeld een keuken. Maar let op, want losse keukenapparatuur is dan weer wel een roerende zaak. Bij aankoop van een huis of appartement maak je afspraken over deze roerende zaken, zodat achteraf geen discussie kan ontstaan over wat er wel en niet bij de woning zou achterblijven. Wij gebruiken hiervoor een zogeheten ‘Lijst van Zaken’. Die laten wij voorafgaand aan de verkoop door de verkoper invullen en voegen we bij de verkoopdocumentatie. Zo weet je als koper voordat je overeenstemming hebt met de verkoper welke zaken er wel en niet achterblijven.  Soms staan er op deze lijst roerende zaken ‘ter overname’. Wanneer je die als koper niet overneemt of hierover expliciet afspraken maakt, zal de verkoper deze zaken meenemen.
De dag waarop je de sleutel ontvangt, noemen wij de datum van oplevering. Op die dag ga je samen met de verkoper naar de notaris waarbij het eigendom officieel wordt overgedragen. Dit is het moment waarop de koper de woning betaalt en de verkoper de koopsom ontvangt. Na deze officiële handeling zul je als koper de sleutels ontvangen. Er is geen vaste termijn waarbinnen je als koper de sleutels krijgt, dit is afhankelijk van wat je als koper en verkoper met elkaar hebt afgesproken. Deze datum wordt vastgelegd in de koopovereenkomst en is onderdeel van de onderhandeling.
Van der Meer team

We helpen je graag met al je woonwensen.

Verstuurd!

Je bericht is verstuurd en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.