Lisse – Kanaalstraat 136

Kanaalstraat 136

2161 JT

LISSE

€ 575.000,-
k.k.

Wonen op een heerlijke locatie midden in het gezellige centrum van Lisse!

Op een zeer geliefde plek in de dorpskern staat deze uitstekend onderhouden en verrassend royale tussenwoning met maar liefst vijf slaapkamers, een ruime stenen berging en een zonnige achtertuin op het zuidwesten. De woning is gebouwd in 1999, volledig geïsoleerd en biedt volop wooncomfort.

De ligging is ideaal: winkels, restaurants, scholen en overige voorzieningen bevinden zich op loopafstand. Daarnaast is er in de directe omgeving voldoende gratis parkeergelegenheid aanwezig.

De woning ligt op een perceel van 103 m² eigen grond en beschikt over een voortuin en een vrij gelegen, onderhoudsvriendelijke en gezellige achtertuin waar u heerlijk van de zon kunt genieten.

Indeling

Begane grond
Entree via de ruime hal met grote meterkast en moderne toiletruimte voorzien van wandcloset en fontein. De royale, uitgebouwde woonkamer is tuingericht en beschikt over een praktische provisiekast en een deur naar de achtertuin.

Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken in lichte kleurstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten: v=combi magnetron Vaatwasser, koel-vries combinatie, 5 pits gaskookplaat met afzuigkap, close in boiler en heel veel bergruimte. De gehele begane grond is afgewerkt met luxe PVC vloer en comfortabele vloerverwarming.

Eerste etage
Overloop met ruime bergkast. Op deze verdieping bevinden zich twee slaapkamers: één royale aan de voorzijde en één aan de achterzijde.

De ruime badkamer beschikt over een douchecabine, wastafel in meubel, tweede toilet, een whirlpool met jet stream ligbad en een aansluiting voor de wasmachine.

Tweede etage
Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping met overloop en een ruime kast met de c.v.-installatie.

Deze verdieping beschikt over nog eens drie slaapkamers: twee slaapkamers aan de achterzijde en een royale slaapkamer aan de voorzijde met een extra ruimte, bijvoorbeeld geschikt als berging, werkhoek of hobbyruimte. In de slaapkamer aan de voorzijde zit een mooie grote kastenwand.

Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1999;
• Perceeloppervlakte 103 m² eigen grond;
• Royale tussenwoning met vijf slaapkamers;
• Uitgebouwde tuingerichte woonkamer;
• Begane grond voorzien van vloerverwarming;
• Volledig geïsoleerd;
• Voorzien van dubbele beglazing;
• Zonnige achtertuin op het zuidwesten;
• Ruime stenen berging aanwezig;
• Gelegen midden in de dorpskern van Lisse;
• Winkels en voorzieningen op loopafstand;
• Voldoende gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving;
•Oplevering in overleg.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Adres Kanaalstraat 136
Postcode 2161 JT
Plaats LISSE
Koopprijs € 575.000,-
Bouwjaar 1999
Woonoppervlakte 135 m2
Perceeloppervlakte 103 m2
Kamers 6
Slaapkamers 5
Energielabel

Plattegronden

JEL_4261
Eric van de HeisteegRegister Makelaar en Register Taxateur

Is dit jouw droomwoning?

Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Met 6 NVM-makelaars en 7 ondersteuners is er altijd iemand voor je beschikbaar, zodat we je persoonlijk verder kunnen helpen.

Veelgestelde vragen

Ook bij het kopen van een woonhuis of appartement is er een zekere consumentenbescherming. Dit betekent dat je als koper ook na het sluiten van de koopovereenkomst nog zonder opgave van redenen van de koop kan afzien. Dit is de wettelijke bedenktijd en geldt voor een periode van 3 werkdagen. Deze periode gaat in op het moment dat je als koper een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst hebt ontvangen. De periode kan niet eindigen in het weekend en er mag maximaal 1 weekenddag meegeteld worden. Stel je ontvangt op donderdag een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst. Dan eindigt je bedenktijd op maandag om 23.59 uur. Vrijdag is dag 1, weekend is dag 2 en maandag is dag 3. Er is niet bepaald hoe je de bedenktijd moet inroepen. Een simpel belletje zou dus al voldoende zijn. Wij adviseren je om in het geval je de bedenktijd wilt inroepen dit altijd schriftelijk te doen. Zo kan er nooit betwist worden of je het hebt ingeroepen en of je op tijd was.
Bij de onderhandeling kun je ontbindende voorwaarden meenemen. Een bekende ontbindende voorwaarde is de ontbindende voorwaarde voor het rondkrijgen van je hypotheek, al dan niet met Nationale Hypotheek Garantie. De overeengekomen ontbindende voorwaarde(n) worden vastgelegd in de koopovereenkomst. Wanneer je een ontbindende voorwaarde voor het verkrijgen van je hypotheek bent overeengekomen dan is daaraan ook een bedrag gekoppeld. Stel je hebt een hypotheek van € 300.000,- nodig om de woning te kunnen betalen, dan staat in de koopovereenkomst dat je de koop kunt ontbinden als er geen geldverstrekker is die je € 300.000,- wil financieren. Dit zal je echter wel goed gedocumenteerd moeten doen. Je moet kunnen aantonen dat je al het redelijk mogelijke hebt gedaan om de benodigde financiering te verkrijgen en je moet een afwijzing van de hypotheekaanvraag kunnen overleggen. Een ontbindende voorwaarde is altijd voor een bepaalde termijn. Houd deze termijn goed in de gaten, is de datum verstreken dan kun je geen beroep meer doen op de betreffende ontbindende voorwaarde. Op dat moment is de koop definitief. Andere bekende ontbindende voorwaarden zijn een bouwkundige keuring, het verkrijgen van een toestemming of vergunning voor een verbouwing of bijvoorbeeld een asbestonderzoek.
Simpel gezegd zijn roerende zaken die zaken die niet aard en nagelvast zitten. Over sommige zaken bestaat hierover geen twijfel, bijvoorbeeld een keuken. Maar let op, want losse keukenapparatuur is dan weer wel een roerende zaak. Bij aankoop van een huis of appartement maak je afspraken over deze roerende zaken, zodat achteraf geen discussie kan ontstaan over wat er wel en niet bij de woning zou achterblijven. Wij gebruiken hiervoor een zogeheten ‘Lijst van Zaken’. Die laten wij voorafgaand aan de verkoop door de verkoper invullen en voegen we bij de verkoopdocumentatie. Zo weet je als koper voordat je overeenstemming hebt met de verkoper welke zaken er wel en niet achterblijven.  Soms staan er op deze lijst roerende zaken ‘ter overname’. Wanneer je die als koper niet overneemt of hierover expliciet afspraken maakt, zal de verkoper deze zaken meenemen.
De dag waarop je de sleutel ontvangt, noemen wij de datum van oplevering. Op die dag ga je samen met de verkoper naar de notaris waarbij het eigendom officieel wordt overgedragen. Dit is het moment waarop de koper de woning betaalt en de verkoper de koopsom ontvangt. Na deze officiële handeling zul je als koper de sleutels ontvangen. Er is geen vaste termijn waarbinnen je als koper de sleutels krijgt, dit is afhankelijk van wat je als koper en verkoper met elkaar hebt afgesproken. Deze datum wordt vastgelegd in de koopovereenkomst en is onderdeel van de onderhandeling.
Van der Meer team

We helpen je graag met al je woonwensen.

Verstuurd!

Je bericht is verstuurd en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.