Warmond – Herenweg 96

Herenweg 96

2361 EV

WARMOND

€ 2.195.000,-
k.k.

Charmante rietgedekte villa verscholen in het groen.

Aan de Herenweg in het pittoreske watersportdorp Warmond, verscholen tussen het groen tegenover het landgoed Huys te Warmont, staat deze sfeervolle rietgedekte villa met een woonoppervlakte van maar liefst 245 m² op een royaal perceel (3180m2) met diverse bijgebouwen en volop parkeergelegenheid op eigen terrein. Een huis waar charme, comfort en natuur samenkomen – ideaal voor gezinnen die volop willen genieten van ruimte, privacy en een kindvriendelijke leefomgeving.

Via een elektrisch bedienbaar toegangshek bereikt u het perceel. De woning is rondom omgeven door een zonnige, groene tuin met veel volwassen bomen, privacy en diverse zithoeken. Hier is altijd een plek te vinden om in alle rust van het buitenleven te genieten.

Indeling:
Voorportaal, entree, hal met meterkast, trapkast, trappenhuis, garderoberuimte met veel kastruimte en toegang tot de tuin, toiletruimte, deur naar de lichte ruime woonkamer met visgraat parketvloer, gesloten houthaard, grote raampartijen die prachtig uitzicht bieden op de tuin en deur met toegang tot het zonnige terras.
De ruime leefkeuken met Franse kalkzandstenen vloer en gesloten houthaard is eveneens voorzien van grote raampartijen waardoor ook deze ruimte heerlijk licht is en prachtig zicht heeft op de tuin. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten: AEG inductiekookplaat met teppanyaki-plaat, rvs-afzuigschouw, Miele stoomoven, Miele combi magnetron/oven, Amerikaanse koel-vriescombinatie met ijsblokjesmachine, Quooker en vaatwasser. Ook vanuit de keuken heeft u toegang tot het terras en de tuin. Aansluitend bevindt zich een doorloop naar een ruime badkamer voorzien van douche, wastafel, wandcloset en aansluiting voor wasapparatuur. Daarnaast bevindt zich een kantoor met vide, met toegang naar de grote bergzolder waar de opstelplaats voor de cv-installatie is gesitueerd – ideaal als levensloopbestendige slaapkamer of voor werken aan huis.

Verdieping
Royaal trappenhuis, lichte overloop, ruime ouderslaapkamer met uitzicht op de tuin voorzien van veel vaste kasten. De kamer staat in open verbinding met een aangrenzende, kleinere kamer aan de voorzijde (eenvoudig 2 afzonderlijk bereikbare slaapkamers van te maken). Aan de achterzijde bevindt zicht een slaapkamer met uitzicht op de achtertuin. Tussen de slaapkamers bevindt zich een moderne badkamer met ligbad, douche, wastafel en wandcloset.

Bijgebouwen
Het bijgebouw beschikt over een slaapkamer, een badkamer met douche, wastafel en wandcloset en een berging met cv-opstelling. Een comfortabele en zelfstandige ruimte in de voormalige garage, geschikt voor logees, werken aan huis of hobbyruimte.

In de tuin staat een fraai tweede bijgebouw met een rustgevende lichte tuinkamer/serre, een aparte ruimte met infrarood sauna en een berging. Vanuit de sauna loopt u direct naar buiten waar de jacuzzi met solar buitendouche is gesitueerd – uw eigen wellness aan huis.

Daarnaast zijn er op het perceel een carport, grote overdekte houtopslag en een extra schuur/berging voor bijvoorbeeld tuingereedschap en fietsen aanwezig. Kortom, een sfeervol, licht en ruim huis met tal van mogelijkheden in een prachtige groene omgeving.

Ligging
Warmond staat bekend om zijn ligging aan de Kagerplassen, het actieve watersportleven en de gemoedelijke sfeer van het dorp. De combinatie van natuur, water en goede bereikbaarheid richting Leiden en de Randstad (binnen 1 minuut rijdt u op de A44) maakt dit een bijzonder aangename woonomgeving. Het gezellige centrum van Warmond met winkels, horeca, jachthavens en overige voorzieningen ligt op korte loopafstand.

Bijzonderheden:

– Grote tuin rondom omheind door schutting en sloot
– Elektrisch toegangshek met video/intercomverbinding
– Laadpaal
– Camerabewaking
– Separaat bijgebouw/gastenverblijf
– Tweede bijgebouw met serre en infrarood sauna
– Schuur/berging voor bijvoorbeeld fietsen en tuingereedschap
– Sproeiinstallatie in tuin, buitenkranen en buitenverlichting

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Adres Herenweg 96
Postcode 2361 EV
Plaats WARMOND
Koopprijs € 2.195.000,-
Bouwjaar 1952
Woonoppervlakte 245 m2
Perceeloppervlakte 3180 m2
Kamers 7
Slaapkamers 5
Energielabel

Plattegronden

JEL_4547
Geert-Jan MoermanRegister Makelaar en Register Taxateur

Is dit jouw droomwoning?

Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Met 6 NVM-makelaars en 7 ondersteuners is er altijd iemand voor je beschikbaar, zodat we je persoonlijk verder kunnen helpen.

Veelgestelde vragen

Ook bij het kopen van een woonhuis of appartement is er een zekere consumentenbescherming. Dit betekent dat je als koper ook na het sluiten van de koopovereenkomst nog zonder opgave van redenen van de koop kan afzien. Dit is de wettelijke bedenktijd en geldt voor een periode van 3 werkdagen. Deze periode gaat in op het moment dat je als koper een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst hebt ontvangen. De periode kan niet eindigen in het weekend en er mag maximaal 1 weekenddag meegeteld worden. Stel je ontvangt op donderdag een kopie van de volledig getekende koopovereenkomst. Dan eindigt je bedenktijd op maandag om 23.59 uur. Vrijdag is dag 1, weekend is dag 2 en maandag is dag 3. Er is niet bepaald hoe je de bedenktijd moet inroepen. Een simpel belletje zou dus al voldoende zijn. Wij adviseren je om in het geval je de bedenktijd wilt inroepen dit altijd schriftelijk te doen. Zo kan er nooit betwist worden of je het hebt ingeroepen en of je op tijd was.
Bij de onderhandeling kun je ontbindende voorwaarden meenemen. Een bekende ontbindende voorwaarde is de ontbindende voorwaarde voor het rondkrijgen van je hypotheek, al dan niet met Nationale Hypotheek Garantie. De overeengekomen ontbindende voorwaarde(n) worden vastgelegd in de koopovereenkomst. Wanneer je een ontbindende voorwaarde voor het verkrijgen van je hypotheek bent overeengekomen dan is daaraan ook een bedrag gekoppeld. Stel je hebt een hypotheek van € 300.000,- nodig om de woning te kunnen betalen, dan staat in de koopovereenkomst dat je de koop kunt ontbinden als er geen geldverstrekker is die je € 300.000,- wil financieren. Dit zal je echter wel goed gedocumenteerd moeten doen. Je moet kunnen aantonen dat je al het redelijk mogelijke hebt gedaan om de benodigde financiering te verkrijgen en je moet een afwijzing van de hypotheekaanvraag kunnen overleggen. Een ontbindende voorwaarde is altijd voor een bepaalde termijn. Houd deze termijn goed in de gaten, is de datum verstreken dan kun je geen beroep meer doen op de betreffende ontbindende voorwaarde. Op dat moment is de koop definitief. Andere bekende ontbindende voorwaarden zijn een bouwkundige keuring, het verkrijgen van een toestemming of vergunning voor een verbouwing of bijvoorbeeld een asbestonderzoek.
Simpel gezegd zijn roerende zaken die zaken die niet aard en nagelvast zitten. Over sommige zaken bestaat hierover geen twijfel, bijvoorbeeld een keuken. Maar let op, want losse keukenapparatuur is dan weer wel een roerende zaak. Bij aankoop van een huis of appartement maak je afspraken over deze roerende zaken, zodat achteraf geen discussie kan ontstaan over wat er wel en niet bij de woning zou achterblijven. Wij gebruiken hiervoor een zogeheten ‘Lijst van Zaken’. Die laten wij voorafgaand aan de verkoop door de verkoper invullen en voegen we bij de verkoopdocumentatie. Zo weet je als koper voordat je overeenstemming hebt met de verkoper welke zaken er wel en niet achterblijven.  Soms staan er op deze lijst roerende zaken ‘ter overname’. Wanneer je die als koper niet overneemt of hierover expliciet afspraken maakt, zal de verkoper deze zaken meenemen.
De dag waarop je de sleutel ontvangt, noemen wij de datum van oplevering. Op die dag ga je samen met de verkoper naar de notaris waarbij het eigendom officieel wordt overgedragen. Dit is het moment waarop de koper de woning betaalt en de verkoper de koopsom ontvangt. Na deze officiële handeling zul je als koper de sleutels ontvangen. Er is geen vaste termijn waarbinnen je als koper de sleutels krijgt, dit is afhankelijk van wat je als koper en verkoper met elkaar hebt afgesproken. Deze datum wordt vastgelegd in de koopovereenkomst en is onderdeel van de onderhandeling.
Van der Meer team

We helpen je graag met al je woonwensen.

Verstuurd!

Je bericht is verstuurd en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.